Kurumsal Kimlik

Yadigar Ahşap KOÇ Mobilya

Yadigar Ahşap Kurumsal

KOÇ Mobilya küçük bir atölyede başlattığı girişimciliği ile 1983 yılından bu yana halkımıza verdiği kaliteli hizmetleriyle, halkımızın takdiri ve desteği ile çalışma yaşamına yeni bir soluk ve hız getirmiştir.

KOÇ Mobilya ülkemizde kapı, pencere, mutfak, dolap, banyo ve tüm ahşap aksamlar gibi birbirinden farklı renk, desen, estetik gibi unsurları göz önünde bulundurarak hazırlamış olduğu zengin ürün kataloğu ile inşaat sektörününde lokomotiflerinden biri haline gelmiştir.

KOÇ Mobilya zengin ürün kataloğu ile birbirinden farklı estetik ürünlerin üretimindeki ilk hedefini kaliteyi en üst düzeyde tutarak fiyat verimliliği sağlamak ve teknolojiyi yakından takip ederek kalite optimizasyonunu uygulamaktır.

KOÇ Mobilya prensiplerine bağlı kalarak işletmecilik anlayışının temel yapı taşını dürüstlük olarak belirlemiştir. Gerek verdiği teklifler ve aldığı siparişlerin teslim tarihlerine verdiği hassasiyet, müşteri memnuniyetinin ve güvenin temel esası haline gelmiştir.

KOÇ Mobilya teknolojiyi takip eden ekipman ve kalifiye çalışanları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

icon-adjust Yadigar Ahşap Duyurular

Güncel Duyurular